Nie musisz być gwiazdą Hollywood, by cieszyć się białym uśmiechem każdego dnia. Jeśli Twój kolor zębów Ci nie odpowiada, zmień to – postaw na najskuteczniejsze wybielanie zębów autorską metodą, która została opracowana przez stomatologów z gabinetu Śmigiel Implant Master Clinic z Katowic. Dzięki niemu odzyskasz pewność siebie i będziesz żył na 100%.

1+1 = zupełnie nowe 2

Największą popularnością wśród osób chcących zmienić barwę swojego uzębienia cieszą się dwie metody. Pierwsza polega na przeprowadzeniu zabiegu wybielania w gabinecie dentystycznym przy użyciu specjalnego żelu rozjaśniającego, a potem naświetlaniu go za pomocą lampy UV. Druga metoda z kolei obejmuje aplikację tego żelu do indywidualnych, wykonanych wcześniej szyn silikonowych na zęby, które pacjent zakłada w domu i nosi zwykle przez pół godziny dziennie w ciągu 2 tygodni.
Postanowiliśmy połączyć obie te techniki, by jeszcze bardziej pogłębić efekt wybielania. Najpierw zapraszamy pacjentów na profesjonalne wybielanie zębów żelem w gabinecie, po którym otrzymują ów żel wraz z nakładkami do stosowania w domowych kątach.

Jak wygląda zabieg wybielania zębów? Wskazówki i uwagi

Przede wszystkim przypominamy, że aby zabieg miał sens, zęby muszą być wyleczone i wyczyszczone (np. za pomocą skalingu). To niezbędne, by żel mógł dokładnie osadzić się na powierzchni zęba, a tym samym – zapewnić równomierne wybielanie.
Zabieg wybielania wykonujemy przy udziale systemu Zoom Advanced Power. Na zęby nakładany jest żel na bazie nadtlenku wodoru, który następnie naświetlamy w trakcie trzech lub czterech piętnastominutowych sesji z lampą UV. Po skończonym zabiegu pacjenci otrzymują indywidualnie wykonane, silikonowe nakładki na zęby, żel zwiększający połysk zębów i niwelujący nadwrażliwość Relief ACP i żel wybielający, z którym zetknęli się podczas zabiegu w gabinecie.

Serdecznie zapraszamy na najefektywniejsze wybielanie zębów na Śląsku!

Artykuł został opracowany przez klinikę stomatologiczną Śmigiel Implant Master Clinic z Katowic będącą autorem powyższej metody wybielania zębów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSłabnąca potencja, jak sobie z tym radzić?
Następny artykułŻycie po kolostomii
Redakcja ZdrowieNaTopie.pl

Oszalałam na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń, ale wiecie co? Było warto, czuje się o niebo lepiej! A teraz postanowiłam zarazić innych swoją pasją :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ