Poduszki ortopedyczne gwarantują hamowanie zwyrodnień kręgosłupa szyjnego czy zmniejszanie ich rozwoju. Gwarantują odpowiednie ustawienie podczas wypoczynku, co ułatwia jego komfort. W tej grupie znajdują się poduszki z piankowym napełnieniem, jakie dopasowują się do kształtu głowy, jednak również duży dobór poduszek z łuską gryki. Są one zalecane często uczuleniowcom. Czym tak faktycznie jest poduszka ortopedyczna z gryki oraz czy należałoby się na nią zdecydować?

Co daje nam poduszka ortopedyczna z gryki?

Wyjątkowym wartościom łusek i jej doskonałemu modelowi pozwalającemu dokonaniu swobodnie się przemieszczać, poduszka ortopedyczna z gryki, dobrze dopasowuje się do normalnych wypukłości kręgosłupa, bezpiecznie go trzymając. Zmniejsza stany rozciągnięcia mięśni kręgosłupa szyjnego, drętwienie ramion, bóle głowy. Łagodnie masuje skórę szyjki odpręża oraz regeneruje redukując okres usypiania. Naturalne tkaniny i wyjątkowe wykonanie z łusek zapewnia bezpośredni przepływ powietrza wewnątrz poduszki.

Poduszka ortopedyczna z gryki, taka jak np. https://omedika.pl/balanssen-dreamline-poduszka-ortopedyczna-gryczana-p1808.html doskonale dopasowuje się do kształtu głowy oraz szyi umożliwiając odpowiedni relaks oraz wypoczynek. Zapobiega przegrzaniu głowy, chrapaniu lub bólowi głowy, karku oraz barków. Poduszka do spania wypełniona naturalną gryką gwarantuje dobry masaż podczas spania, natomiast łuski dzięki własnemu piramidowemu modelowi pozwolą na stały napływ powietrza, co przeciwdziała poceniu się głowy. Również, gryka niezwykle luźno przemieszcza się w poduszce dostosowując do ciała użytkownika oraz niezwykle dobrze układa się pod szyją oraz głową wspierając tym samym kręgosłup w dobrym ustawieniu.

Właściwości poduszki ortopedycznej z gryki

Poduszka ortopedyczna z gryki, ma właściwości termodynamiczne, co znaczy, że temperatura łusek zamienia się we współzależności od otoczenia. Stają się zimniejsze wraz z chłodem sypialni latem oraz cieplejsze wraz z ciepłem pokoju zimą. Wartość instynktownej regulacji temperatury zaczyna wygodę oraz komfort podczas wypoczynku. Zalecana poprzez specjalistów do redukowania bólu szyi, barku, pleców oraz bioder, pełnych naprężeń mięśni, do celów terapii, profesjonalnego masażu, do ćwiczeń jogi.

Poduszka ta także destyluje, wzmacnia odporność i wspiera rzeczywistą żywotność systemu. Pomocna w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych i w leczeniu chorób kręgów szyjnych. Jest uznawanym wyrobem ze względu na własne antyalergiczne właściwości i drożność powietrza. Łuska, kierując się pod ciężarem ciała, przyspiesza krążenie, pozwalając skórze również się dotlenić. Wspiera neutralną temperaturę wsypu czego nie mają standardowe wypełnienia poduszek.

[Głosów:2    Średnia:4/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBadanie włosa
Następny artykułJakie mydło antybakteryjne wybrać?
Redakcja ZdrowieNaTopie.pl

Oszalałam na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń, ale wiecie co? Było warto, czuje się o niebo lepiej! A teraz postanowiłam zarazić innych swoją pasją :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ