Wypadanie włosów jest przypadłością, która spędza sen z powiek wielu mężczyznom. Niewielu jest mężczyzn, którzy obojętnie przechodzą do porządku dziennego nad utratą włosów, podejmując rozmaite zabiegi prowadzące do chociażby spowolnienia utraty włosów wraz z wiekiem. Choć wypadanie włosów to kwestia genów, to współczesne zdobycze medycyny pozwalają na skuteczniejszą walkę z wypadaniem włosów, jak również oferują skuteczne metody ponownego wzrostu włosów poprzez zastosowanie przeszczepów włosów. Najnowocześniejsze techniki są dziś również dostępne w Polsce, między innymi w klinice dra Turowskiego w Katowicach. To jedna a najlepszych tego typu placówek nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Oferuje ona szeroki wachlarz usług, również dla kobiet, które z różnorakich powodów straciły włosy.

Zabiegi przeszczepu włosów w Katowicach

Podczas gdy wielu mężczyzn cieszy się z bujnej czupryny przez całe życie, a ich jedynym zmartwieniem może być siwienie, wielu mężczyzn dotyka wypadania włosów w młodym wieku. Czasem jest to proces tak gwałtowny, że wielu mężczyzn nie jest w stanie zaakceptować tego, że zamiast burzy włosów mają nagle łyse kolano. Stąd też usilne starania o powstrzymanie wypadania włosów, a gdy jest to już faktem, o przeszczep. Nierzadko zdarza się, że utrata włosów to efekt przebytych chorób czy odniesionych wypadków. Utrata włosów dotyka też wiele kobiet, a w ich przypadku jest to zazwyczaj spowodowane chorobami, a konkretnie stosowanymi lekami. Takim osoby, dla których leczenie włosów bądź transplantologia to jedyny ratunek, mogą szukać pomocy właśnie w klinice dra Turowskiego. Dla wielu osób chcących wykonać przeszczep włosów Katowice są miastem, gdzie mogą liczyć na usługę na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy medycyny.

Dr Turowski i przeszczep włosów przez roboty

Dr Turowski jest światowej sławy specjalistą w leczeniu i przeszczepach włosów. Zdobyte w klinikach całego świata doświadczenie i wiedzę stosuje teraz w swoje lecznicy. Dzięki temu polscy pacjenci również mogą liczyć na skuteczne leczenie włosów i wykonywanie przeszczepów według najnowszych standardów. Do najskuteczniejszych metod należą przeszczepy włosów wykonywane za pomocą robotów. Jest to metoda, która pozwala na wykonanie trwalszych przeszczepów, a obszar przeszczepionych włosów jest trudny do odróżnienia od reszty zarostu głowy. Dla panów decydujących się na przeszczep włosów Katowice i klinika dr Turowskiego jest więc miejscem, gdzie będą mogli się oni pozbyć problemu spowodowanego utratą włosów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ