Każda osoba zajmująca się domem i utrzymaniem w nim porządku, wie jak wielką wagę należy przykładać do wyboru sprzętów sprzątających. Na utrzymanie czystości w domu składa się nie tylko powierzchowne sprzątanie kurzu, a także często dosyć kłopotliwe sezonowe porządki.

W przypadku takiego generalnego sprzątania nieocenione w pomocy mogą okazać się najnowsze technologie użyte w urządzeniach, które mają nam pomóc w sprzątaniu. Jednym z takich sprzętów, które każda Pani domu powinna mieć w swoim asortymencie jest oczywiście odkurzacz piorący dobrej, renomowanej marki. A dlaczego? Odpowiemy na to pytanie z ogromną przyjemnością.

Odkurzacz a wodę Rainbow

O ile sprzątanie bieżącego kurzu i pyłków w naszym domu nie stanowi dużego problemu, doskonale wiemy, że raz na jakiś czas będziemy musiały zmierzyć się z miejscami, gdzie zwykły odkurzacz już sobie nie radzi.

Weźmy pod uwagę zwykłe odkurzanie dywanu – mimo systematycznego czyszczenia go z powierzchownych zabrudzeń, co jakiś czas jesteśmy skazane na jego pranie. Najgorszym koszmarem znanym nam wszystkim jest znana od pokoleń szczotka do dywanów i godziny spędzone na szorowaniu, nie zapominając o kolejnych potrzebnych na jego schnięcie. W dzisiejszych czasach ten koszmar możemy pożegnać.

Zastosowanie takich urządzeń jak odkurzacz piorący umili nam cały ten proces. Jak to możliwe? Otóż odkurzacz piorący działa bardzo podobnie jak wspomniana wyżej szczotka, o tyle że cały nasz wysiłek fizyczny przejmuje urządzenie elektroniczne. Do specjalnej przegrody wlewamy roztwór z wody i płynu do prania, a potem już właściwie odkurzamy jak za każdym razem.

Odkurzacz Rainbow

Odkurzacz piorący dozuje wodę z płynem, szczotka sprzątająca pierze dywan, z powrotem zasycając brudną wodę, dzięki czemu nie czekamy długich godzin aż dywan wyschnie. Poza praniem dywanów w ten sam sposób odświeżymy wszelkie fotele, krzesła, czy kanapy.

Właściwie wszelkie powierzchnie tapicerowane przy pomocy odkurzacza piorącego dostaną nowego życia. Co więcej na pewno zdarzyło Ci się mierzyć z rozlaną wodą na pół kuchni, lub innymi plamami. W takim przypadku do tej pory zostawała nierówna walka z mopem, od teraz dzięki funkcji ściągania wody w odkurzaczu sprzątnięcie wody w takiej sytuacji zajmie dosłownie chwilę i będzie wymagało jedynie naciśnięcia przycisku włączającego odkurzacz.

Odkurzacz wodny Rainbow

Taki odkurzacz doskonale sprawdzi się również do prania tapicerki samochodowej, czy miejsc w których bawią się dzieci. Pranie wymienionych elementów nie zabierze dużo czasu, a przede wszystkim oszczędzi niepotrzebnego wysiłku. Odkurzacz jest lekki, ze specjalnie wyprofilowaną rączką, został przygotowany do użytku tak, aby każda Pani domu mogła cieszyć się z szybkiego i efektywnego sprzątania, nawet w przypadku generalnych porządków.

Można byłoby pomyśleć, że tak innowacyjny sprzęt wyniesie nas majątek. Nic bardziej mylnego, zwykłe odkurzacze sięgają czasami niebagatelnych sum, a ten – z funkcją prania kosztuje niemal tyle, co odkurzacze obiecujące cuda jedynie na reklamach a w rzeczywistości nieodbiegające niczym od innych.

Odkurzacze Rainbow

Przede wszystkim zwróćmy uwagę jak dużo kosztuje wynajęcie firmy sprzątającej z własnym sprzętem piorącym. Nieuniknione jest zatrudnienie jej przynajmniej kilka razy, aby odświeżyć tapicerowane meble, krzesła, czy dywany.

Biorąc pod uwagę, że taki sprzęt możemy mieć na własność i stosować go w wybranym przez siebie momencie oszczędzamy bardzo duże kwoty. Decydując się na pranie wyżej wspomnianych elementów dawnymi metodami również wydamy majątek na chemię do prania, i co ważniejsze zrujnujemy nasze zdrowie. Odkurzacze piorące są tak przygotowany, aby dozować płyn w odpowiedniej ilości, dzięki czemu meble są porządnie wyprane, a oszczędność płynów może wynieść nawet połowę.

Rainbow odkurzacze serwis

Decydując się na zakup odkurzacza piorącego watro zwrócić uwagę na jakość materiałów z jakich jest on wykonany. Często zdarza się, że tańsze zamienniki są wykonane ze słabej jakości plastikowych elementów, co sprawia, że już przy pierwszych użyciach te elementy się łamią, lub odpadają.

Pamiętaj o tym, że sprzęt ten ma posłużyć Ci latami dlatego warto wybrać go od zaufanego sprzedawcy, tak aby ten dokonywał serwisu odkurzacza i zapewniał gwarancję. Pamiętając o tych zasadach przy zakupie odkurzacza piorącego możesz być przekonana, że sprzątanie nie będzie spędzało Ci snu z powiek i stanie się o wiele lżejsze i przyjemniejsze, abyś mogła poświęcić zaoszczędzony czas i pieniądze na własne przyjemności.

Więcej tutaj: https://www.rainbowodkurzacze.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ