Problemy związane z miejscami intymnymi to w dalszym ciągu tematy tabu, o których wstydzą się rozmawiać nawet te z pań, których dotyczą one bezpośrednio. Przyjęłyśmy za naturalne, że z wiekiem lub odbytych ciążach i porodach nasze narządy intymne zmieniają się. Pogodziłyśmy się z nieprzyjemnymi, uciążliwymi dolegliwościami wynikającymi z tych zmian. Rzadko kto mówi o sposobach leczenia tych schorzeń. Na szczęście obecnie dostępnych jest coraz więcej terapii, a lekarze ginekolodzy chętnie wskazują odpowiednia rozwiązania zaradcze swoim pacjentkom. 

Zobacz też: http://sekundaminuta.pl/femilift-na-intymne-problemy/

Zespół rozluźnienia pochwy

Głównym problemem, z jakim borykają się kobiety po porodzie jest luźność pochwy. W pierwszym okresie po narodzinach dziecka nie mamy czasu, aby martwic się o wygląd miejsc intymnych. Z czasem jednak dolegliwość ta daje o sobie znać coraz bardziej, utrudniają codzienne funkcjonowanie. Wpływają negatywnie na życie seksualne i są powodem wielu problemów zdrowotnych jak wypadanie dna macicy, nietrzymanie moczu, częste infekcje. 

Warto zauważyć, że zespół rozluźnienia pochwy dotyka również kobiety w okresie menopauzy i starzenia się. Szczególnie podatne są na nie kobiety z nadwagą, aktywnie uprawiające sport, borykające się z zaparciami. Odsetek kobiet, który cierpi z powodu tej dolegliwości jest więc naprawdę duży. 

Na czym polega terapia Femilift

Lekarze ginekolodzy najczęściej proponują swoim pacjentkom dwa sposoby rozwiązania tego problemu. Jednym z nich jest zabieg chirurgiczny tak zwana waginoplastyka. Drugi to skorzystanie z metod nowoczesnej ginekologii estetycznej, głównie mało inwazyjnych zabiegów laserowych jak w przypadku terapii Femilift. 

Terapia Femilat opiera się na zastosowaniu lasera Alma CO2. Pomaga widocznie poprawić kondycję miejsc intymnych. Stopniowo niweluje luźność pochwy, wzmacnia otaczające ja mięśnie krocza. 

Aby terapia Femilift przyniosła najlepszy rezultat konieczne będą trzy sesje. Jedna sesja trwa około półgodziny, jest bezbolesna, przeprowadzana bez znieczulenia. Jest to zabieg nieinwazyjny, jednak jak przed każda procedura medyczna, warto wcześniej zasięgnąć indywidualnej opinii lekarza specjalisty. 

Przeczytaj też: http://www.bytovia.pl/co-na-prezent-urodzinowy-dla-nastolatki/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułIdealna męska fryzura
Następny artykułWłosy jak nowe!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ