Fryzura dla mężczyzny nie powinna być przypadkowa. Dobrze ścięte włosy wydobywają charakter, pozwalają wyrazić siebie, współgrają z osobowością. Zobacz na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru idealnej męskiej fryzury oraz na jakie aspekty zwracają uwagę fryzjerzy, gdy korzystasz z ich usług.

Zobacz też: http://jegoego.pl/fryzura-dla-chlopaka/

Profesjonalne cięcie

Mogłoby się wydawać, że idealna męska fryzura to po prostu obcięcie włosów do zera, czyli na tzw. łyso. Wynika to z przekonania, że jest to najbardziej szybka opcja dla fryzjerów, a później – wygodna dla mężczyzn, którzy z taką fryzurą wychodzą z salonu kosmetycznego. Tak jednak nie jest. Być może i najłatwiej jest obciąć kogoś na łyso i rzeczywiście są Panowie, którzy preferują taką formę cięcia. Większość jednak mężczyzn stawia na fryzurę o średniej długości, zapewniając, że również jest wygodna, a dodatkowo pozwala im wyrazić siebie – nie tylko swój charakter, ale również podejście do mody. Warto zaznaczyć, że fryzura jest mocno z modą związana.

Idealne fryzura dla Panów

  • Podczas profesjonalnego obcinania włosów fryzjerzy powinni przede wszystkim zapytać klienta o oczekiwania pod względem nowej fryzury. Wiele osób nie umie powiedzieć czego wymaga, a po cięciu nie są zadowoleni z efektów. Bardzo często też klienci, decydują się na jakąś fryzurę, ale nie mają świadomości, że do ich typu włosów lub rysów twarzy nie będzie ona pasować.
  • Fryzjerzy podczas cięcia zwracają szczególną uwagę na rysy i owal twarzy oraz granicę włosów. Te punkty są taką ramą dla całej fryzury, która powinna współgrać z nimi.
  • Jak zostało wspomniane nieco wyżej, idealna męska fryzura to również taka, która uwzględnia typ włosów. Jeśli mężczyzna boryka się z problemem wypadania, to zaleca się krótkie cięcia, a nawet obcinanie na zero. Jeśli z kolei mężczyzna może pochwalić się bujną fryzurą, wówczas warto spróbować dłuższych cięć i fryzur, które można stylizować.

Należy jeszcze pamiętać, że wraz z idealną fryzurą w parze powinny iść dobre kosmetyki pielęgnacyjne lub do stylizacji. Wówczas cała fryzura prezentuje się jeszcze lepiej, włosy są odżywione i zadbane.

Przeczytaj też: http://www.blognazdrowie.pl/przedluzanie-rzes-u-kobiet/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ