Piękne i zdrowe włosy są ozdoba każdej kobiety. Czasami jednak chcemy zmiany lub po prostu stwierdzamy, że lepiej czujemy się w innym kolorze włosów i stajemy przed dylematem takim jak wybór odpowiedniej farby. Jeśli zależy Ci na trwałości koloru przy jednoczesnym utrzymaniu lub poprawieniu kondycji włosów, świetnym wyborem będą farby do włosów marki Syoss.

 

Trwałość oraz szeroka gama kolorystyczna gwarantowane

 

Przeczytaj też: www.manukazdrowie.pl/farby-do-wlosow-marki-syoss

Do wyboru mamy szeroką gamę kolorystyczną.  Znajdziesz zarówno chłodne jak i słoneczne blondy, ogniste rudości, głębokie czerwienie, czekoladowe brązy czy nasycone odcienie czerni… Gdy już zdecydujemy się na kolor odpowiedni dla siebie, możemy być pewne, że farba na włosach zostanie z nami na długi gdyż farby Syoss pozostaną na włosach przed wiele tygodni nie traci bl

Siwe włosy zupełnie niewidoczne

Jeśli na Twojej głowie pojawiają się pierwsze siwe włosy to dla farb Syoss nie będzie problemem.  Włosy zostaną równomiernie pokryte wybranym kolorem a jednocześnie drogocenne olejki i  ekstrakty takie jak miłorząb japoński czy aloes dodatkowo dodadzą blasku i wzmocnią włosy. Koloryzacja przy użyciu farb Syoss nie niszczy włosów jednoczenie zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami.

Aplikacja farby

Z łatwością zaaplikujesz farbę sama czy z pomocą koleżanki. Zaletą farb Syoss jest łatwe nakładanie jednak jeśli wciąż masz obawy, bez problemu możesz poprosić fryzjera o nałożenie właśnie tej farby. Przy okazji czeka Cię chwila relaksu ponieważ czasy farb o duszącym zapachu mamy już na szczęście za sobą. Farby Syoss mają przyjemny zapach więc możesz zamknąć oczy i poczuć się jak podczas zabiegu w SPA.

Dostępność farb Syoss

Farby dostępne są w niemal każdej popularnej drogerii stacjonarnej lub internetowe. Jeśli chcesz, kurier dostarczy Twoje zamówienie pod same drzwi bez konieczności wychodzenia z domu a Ty zachwycisz nowym wizerunkiem.

 

Przeczytaj też: http://odciski.com.pl/skuteczna-walka-z-lupiezem/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ