Problem łysienia dotyka co raz więcej osób. Ważne, aby działać zapobiegawczo i dbać między innymi o odpowiednią dietę bogatą w witaminy. Co, jeżeli nie mamy już na to wpływu. Rozwiązaniem może okazać się przeszczep włosów. Pytanie, ile kosztuje przeszczep włosów? Tego i innych wiadomości dowiesz się z artykułu poniżej lub na Medmix.pl.

Jaki jest przebieg przeszczepu?

Cały proces zaczyna się od konsultacji z lekarzem. W jej trakcie omawiana jest procedura całego zabiegu i wyznaczana jest linia brzegowa. Dodatkowo wykonywane są zdjęcia pacjenta, które są jego dokumentacją medyczną. Wykwalifikowany lekarz wyznacza obszar zabiegu, z którego będą pobierane przeszczepy oraz obszar, na którym dojdzie do implantacji. Co ważne zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Profesjonalny sprzęt

Zabieg w Medmix przeprowadzany jest za pomocą nowoczesnego sprzętu: Implanter Pen. Instrument ten jest zastępstwem tradycyjnej metody transplantacji włosów przy użyciu prostych narzędzi ręcznych. Narzędzie jest podobne do pióra z wydrążoną na końcu igłą. Lekarze wkładają transplant do pustej igły. Główną zaletą technologii Implanter Pen jest łatwość zwiększenia gęstości włosów, dzięki implantacji przeszczepów między występującymi na głowie włosami.

Cena ustalana indywidualnie 

Medmix przedstawia jasny cennik zabiegu. Sama cena zabiegu przeszczepu włosów jest uzależniona od ilość graftów. Czym jest graft? Jeden graft może zawierać od jednego do czterech mieszków włosowych.

Cena za jednego grafta w zabiegu metodą FUE to 7 złotych. Przykładowo przeszczep brody 1 graft za 8 złotych. Lista oczekujących jest spora. Dlatego przewidziane są promocje. Dokładne zniżki można sprawdzić na stronie internetowej lub kontaktując się z gabinetem. Minimalna cena za zabieg wynosi 5000 złotych. W cenie zabiegu przeszczepu włosów zawarte są takie składowe jak:

  • środki medyczne i opatrunkowe
  • terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
  • smaczny lunch
  • zestaw do profesjonalnej pielęgnacji włosów po zabiegu
  • konsultacje z managerem kliniki 24 godziny 7 dni w tygodniu
  • nocleg w hotelu ze śniadaniem
  • transport

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu należy przestrzegać dokładnych wskazań lekarza. Dotyczą one m.in. niemycia zaimplantowanych włosów nawet do 8 dni. Należy smarować je specjalnie dostosowanym do tego lekami. Po zabiegu należy przez 6 kolejnych tygodni unikać natężonego światła słonecznego oraz wizyt w solarium. Przez 3 tygodnie należy również zaprzestać aktywności fizycznej.

A Wy macie jakieś doświadczenia związane z implantami na włosach?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ