Stworzenie profesjonalnej i przyjaznej opieki zdrowotnej powinno być priorytetem dzisiejszej służby zdrowia. Niestety o tym, że tak nie jest, wiemy doskonale wszyscy. Czy to oznacza, że jesteśmy skazani na służbę zdrowia jaką mamy? Na ciągnące się w nieskończoność kolejki i wielogodzinne czekanie na pomoc ze strony pielęgniarki?

Pogotowie Pielęgniarskie – szansa na lepszą pomoc lekarską

Alternatywą dla dobrze wszystkim znanej „pomocy” pielęgniarskiej, jest Pogotowie Pielęgniarskie. Jest to grupa osób, które w ramach prywatnej opieki zdrowotnej postanowiły zaopiekować się Pacjentami, którzy z różnych względów nie mogą korzystać z „dobrodziejstw” państwowej służby zdrowia. Wspomniane pogotowie to przede wszystkim:

1. Doświadczona kadra, która składa się z w pełni wykwalifikowanych pracowników.

2. Mobilna służba zdrowia – pracownicy Służby Zdrowia zatrudnieni w tej firmie dojadą w każdy punkt Trójmiasta, niezależnie od pory dnia bądź nocy.

3. Zupełnie nowe podejście do Pacjenta – pracownicy Pogotowia w zupełnie nowatorski – jak na polskie warunki – sposób, podchodzą do człowieka.

Czym się zajmujemy?

Na życzenie Pacjentów, możemy wykonać szereg usług medycznych, związanych z domową opieką pielęgniarską. Realizujemy następujące świadczenia:

– Zastrzyki
– Pobieranie krwi
– Zdejmowanie szwów
– Opieka domowa
– Leczenie ran
– Pielęgnacja stomii
– Cewnikowanie
– Lewatywa

Specjalizujemy się w podawaniu naszym Pacjentom kroplówki. Dzięki nam nie tylko zaoszczędzisz czas, ale również kłopotów. Nie jesteś w stanie dotrzeć do najbliższego punktu medycznego? Nie chcesz stać w kolejkach, bo jesteś zbyt zapracowany/a?

Wlew kropelkowy podajemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie ograniczamy się wyłącznie do konkretnych lokalizacji. W naszym zasięgu jest całe Trójmiasto.

Nasza kroplówka pomoże Ci z powrotem uporządkować gospodarkę wodno-elektrolitową. Co więcej – wraz z nią możemy zaaplikować wszelkie, trudno przyswajalne w naturalny sposób leki. Kroplówka podana dożylnie działa bardzo szybko. Doskonale sprawdza się w przypadkach odwodnienia i braku łaknienia.

Kroplówkę podajemy w domu Pacjenta! Robimy to szybko, sprawnie i co najważniejsze – bezstresowo!

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŻycie po kolostomii
Następny artykułDlaczego warto zadbać o sprzęt do biegania
Redakcja ZdrowieNaTopie.pl

Oszalałam na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń, ale wiecie co? Było warto, czuje się o niebo lepiej! A teraz postanowiłam zarazić innych swoją pasją :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ