Niedawno urodził wam się bobas i przeżywacie właśnie uroki usypiania brzdąca? Bolą was już ręce, od ciągłego noszenia i bujania maluszka? Macie obolałe gardło od ciągłego śpiewania kołysanek? Usypianie dziecka zaczyna was powoli męczyć i szukacie innej metody, która sprawi, że na nowo pokochacie to zajęcie? Jeśli tak, to mamy dla was genialny patent.

Zapewni on wam regularne ćwiczenia w ciągu dnia oraz sprawi wam wiele satysfakcji nie męcząc przy tym. Metoda, o której mowa polega na usypianiu dziecka przy pomocy piłki gimnastycznej. Weź swojego maluszka na ręce, wygodnie usiądź na piłce do ćwiczeń (fitness) i powoli zacznij na niej podskakiwać. Dziecko powinno zasnąć w ciągu kilku minut, a ty spalisz zbędne kalorie. Tego typu ćwiczenia dobrze wpływają na mięśnie ud i grzbietu. Poza tym możesz je połączyć z oglądaniem telewizji, filmu na komputerze czy słuchaniem muzyki. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla dziecka jeżeli nie wykonujesz gwałtownych i brawurowych podskoków. Pamiętaj także, że ten sposób usypiania najlepiej stosować z dzieckiem, które skończyło już trzeci miesiąc życia.

Nie zapominaj przy tym aby zawsze stosować się do wszelkich zasad bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku, a usypianie niemowlaka stanie się miłym zajęciem. Piłka gimnastyczna to doskonały zakup, gdyż prócz usypiania dziecka możesz wykonywać na niej wiele praktycznych ćwiczeń w domowym zaciszu. Ponad to piłka do ćwiczeń nie kosztuje zbyt dużo, a posiadanie jej daje dużo satysfakcji! UWAGA! Twój bobas szybko pokocha tę metodę i szybko może się od niej uzależnić!

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ