Zabiegi osoczem bogatopłytkowym stały się bardzo popularne przede wszystkim ze względu na to, że są skuteczne i o wiele bezpieczniejsze niż zabiegi, w których stosowany jest botoks. Jest bowiem bardzo duża grupa ludzi, która ma problem, a wręcz alergie na toksyny zawarte w botoksie i niestety są zmuszone z niego zrezygnować. Dobrą alternatywą w tej sytuacji jest osocze, która powstaje z pochodnych krwi, osoby, która zdecydowała się na zabieg. Jest więc w pełni naturalny i co za tym idzie o wiele bezpieczniejszy. Plusem jest także fakt, że możemy liczyć na bardzo szybkie efekty po zabiegu, co jest najważniejsze. Dzięki temu rzeczywiście jesteśmy w stanie osiągnąć nie tylko takie efekty, jak spłycenie zmarszczek, a także przede wszystkim odmłodzenie wyglądu cery, które stanie się widoczne gołym okiem. To głównie na tym zależy bowiem każdej osobie, która decyduje się na tego typu zabiegi.

Co zyskamy, kiedy zdecydujemy się na zabieg?

Wrosinski.pl to idealna propozycja dla każdej osoby, która chce nie tylko pozbyć się zmarszczek, ale także pragnie zmusić skórę do szybkiej regeneracji. Plusem jest także fakt, że efekty zobaczymy bardzo szybko, co jest ważne, bo wiele osób wykonuje tego typu zabiegi przed ważną uroczystością, która ma się odbyć na przestrzeni najbliższych tygodni. Odmłodzenie wyglądu skóry, a także szybka regeneracja to nie wszystko. Skóra bowiem po wygojeniu traci kilka lat wizualnie, czego nie bylibyśmy w stanie zobaczyć stosując nawet te najdroższe kosmetyki. Dla osób, które mają uczulenie na botoks i tego typu toksyny, może się okazać to świetna alternatywa. Dzięki temu w końcu będą mogły wykonać zabieg, który im nie zaszkodzi, a wręcz pomoże rzeczywiście zadbać o skórę na tyle, żeby wyglądała świeżo i bardzo promiennie.

Kto musi zrezygnować z zabiegu?

Osocze bogatopłytkowe jest bezpieczne, jedna są osoby, które będą musiały zrezygnować z tego zabiegu, przynajmniej przez jakiś czas. Jest on bowiem zakazany dla kobiet w ciąży, a także dla osób, które muszą borykać się z chorobami nowotworowymi, a także mające problemy z płytkami krwi. O tym należy pamiętać i przede wszystkim należy na konsultacji powiedzieć o tych problemach lekarzowi. Wywiad jest bowiem kluczowy w tego typu zabiegach, jednak to właśnie na nim możemy dowiedzieć się dokładnie, na jakie efekty możemy liczyć, a także na czym ten zabieg polega. Czujemy się dzięki temu bezpieczniej i zdecydowanie bardziej pewnie. Specjalista opisze bowiem na jakie efekty możemy liczyć, a także ile zabiegów będzie potrzebne, aby utrzymać pożądany efekt.

Standardowo efekty utrzymują się do pół roku, jednak zależy to od osoby i osobistych uwarunkowań. Ważną kwestią jest także to, że możemy zaraz po regeneracji skóry dostrzec wielkie pozytywne zmiany na cerze. Nie ma tutaj też aż tak wielu przeciwwskazań, a także nie występuje duże ryzyko po zabiegu. Możemy więc być pewni, że nie utracimy zdrowia, dla osiągnięcia wymarzonego wyglądu, co jest najważniejsze. To pokazuje, że zabieg ten jest jak najbardziej trafionym wyborem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOwulacja – po czym rozpoznać te dni
Następny artykułKurs pierwszej pomocy
Redakcja ZdrowieNaTopie.pl

Oszalałam na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń, ale wiecie co? Było warto, czuje się o niebo lepiej! A teraz postanowiłam zarazić innych swoją pasją :-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ