Włosy naturalne – jak je doczepiać, by służyły jak najdłużej?

0
2531

Dlaczego kobiety marzą o pięknych włosach? Marzeniem każdej kobiety jest burza lśniących włosów, dlatego wiele kobiet decyduje się na włosy doczepiane. Dzieje się tak dlatego, że nie każda z nas ma naturalnie piękne włosy, a nie ulega wątpliwości, że dodają one kobiecie seksapilu i niezwykle pociągają płeć przeciwną. Duża ilość włosów jest podświadomie odbierana przez mężczyzn jako dowód zdrowia i płodności kobiety. Z gęstych włosów łatwiej jest również wykonać zapierającą dech w piersiach fryzurę na specjalne bądź codzienne wyjście.

Postaw na naturę

Na rosnącą popularność doczepek ma wpływ wiele różnorodnych czynników. Zła dieta, problemy hormonalne, a także zanieczyszczenie środowiska to tylko niektóre z powodów, przez które kobiety tracą sporo włosów. Co gorsza, na niektóre z tych czynników nie mamy zbyt wielkiego wpływu, a przecież każda z nas chce podobać się samej sobie i innym. Na szczęście z pomocą przychodzą nam naturalne włosy doczepiane od Remy-Hair.pl. W sklepach stacjonarnych i internetowych mamy do wyboru proste, falowane oraz kręcone włosy o różnej grubości i barwie. Bez problemu znajdziemy takie, które będą idealnie pasować do naszego naturalnego koloru włosów i ich struktury.

Doczepianie włosów – od czego zacząć?

Doczepianie włosów wydaje się z pozoru rzeczą bardzo trudną. Wiele kobiet uważa, że włosy doczepiane mogłyby im pomóc, ale obawiają się one tego, że nie będą umiały ich przypiąć, tak aby wyglądało to naturalnie. Decydując się na doczepki, warto mieć na uwadze, że istnieje wiele sposobów doczepiania włosów i nie każdej kobiecie będą odpowiadać wszystkie z nich. Zanim zatem zdecydujemy się zakupić włosy doczepiane warto poczytać w internecie o sposobach, w jaki doczepia się włosy. Należy zrobić to po to, abyśmy mogły dobrać najbardziej odpowiadającą nam metodę. Bardzo popularnym sposobem jest doczepianie włosów metodą clip in. Jest ona uznawana chyba za najprostszą metodę przedłużania i zagęszczania kobiecych włosów. Polega ona na wpinaniu we włosy doczepek za pomocą malutkich spineczek, dołączonych do doczepek. Bardziej inwazyjną metodą jest już przedłużanie włosów za pomocą pistoletu, w czym najlepiej poprosić o pomoc doświadczonego fryzjera.

Która metoda doczepiania włosów jest najskuteczniejsza?

Każda kobieta, która zdecyduje się na naturalne włosy doczepiane powinna mieć świadomość, że poniesie ona spore koszty ich zakupu. Oczywiście, aby je zminimalizować należy wcześniej poodwiedzać strony internetowe hurtowni i porównać cenniki, ale i tak cena doczepek będzie wysoka. Dlatego też wszystkim paniom zależy, aby doczepki służyły im jak najdłużej. Dlatego wybór odpowiedniej metody jest nie do przecenienia. Jeżeli zależy nam na krótkotrwałym efekcie, na przykład na imprezę, warto rozważyć doczepianie włosów metodą clip in. Po powrocie z imprezy, doczepki należy schować i poczekać z ich użyciem na kolejną okazję. Jeżeli naturalne włosy doczepiane będą używane tylko na wyjątkowe okazję, to z pewnością szybko nam się nie zniszczą. Jeżeli jednak zależy nam na długotrwałym efekcie, powinna nas zainteresować metoda na mikroringi. Jest ona oferowana przez wiele salonów fryzjerskich i co ważne nie niszczy tak włosów jak chociażby keratynowe doczepianie włosów. Dzięki tej metodzie będziemy się cieszyły naturalnymi doczepkami aż do czterech miesięcy. Po tym czasie, trzeba będzie je wymienić.

Samodzielnie czy u fryzjera?

Jak już zostało wspomniane, zakup doczepianych włosów, zwłaszcza tych naturalnych wiąże się z niebagatelnymi kosztami. Dlatego też wiele kobiet chciałoby zaoszczędzić chociaż na doczepianiu włosów. Należy jednak mieć na uwadze, że niektóre metody zagęszczania czy przedłużania włosów powinny odbywać się tylko i wyłącznie pod okiem czujnego i doświadczonego fryzjera. Same mogłybyśmy zrobić krzywdę naszym włosom, decydując się na przykład na samodzielne przeprowadzenie inwazyjnej metody doczepiania włosów. Jeśli zależy nam tylko na krótkotrwałym, jednorazowym efekcie, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy spróbowały samodzielnie metody clip in. Jest ona na tyle prosta i bezpieczna, że z pewnością poradzą sobie z nią nawet te przedstawicielki płci pięknej, które robią do po raz pierwszy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ